FATMA NESLİHAN YANÇ

DÜŞ VE YAŞAM AKADEMİSİ

3 Ağustos 1977 yılında İstanbul Kadıköy Semtinde dünyaya geldi. Modern İlimler ve Kuantum Fiziğine olan ilgisi genç yaşlarda onu bu alanda okumaya ve araştırmaya yöneltti. Kendini bu alanda geliştirmeye başlaması ve uzun yıllar boyunca bu alanda devam edeen öğrenme ve gelişme isteği F. Neslihan Yanç’ın bugün Antalyanın Danışmanlık alanında ilk ve şu an için Yanç Group adı ile tek Limited Şirketi olmasını sağlamıştır.

Arnavut kökenli bir aileden gelmesi ve Şaman olduğunu keşfetmesi ile hayat akışı bu yönde değişmeye başladı. 15 Yaşında annesini vefatı ile hızlanan içsel yolculuğu ve bitmeyen öğrenme hevesi, onu yaşam boyu öğrenci olma yolunda ilerletmeye devam ettirdi. Birçok alanda Türkiye ve yurtdışında workshoplara, seminerlere ve eğitimlere katılarak kendisini sürekli olarak geliştirdi ve Konvansiyonel Konuşma Terapisi ve Ruhsal Şifacılık adı altında bir sistem kurmuştur.

Türkiyede bulunduğu dönemde tasarım bölümünde okuyarak yedi yıllık bir tasarımcılık macerası sırasında aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Halkla İlişkiler Bölümlerine devam etmiştir. 23 Yaşında Türkiye macerasını sonlandırarak yurtdışına gitmekte ve orada Sanat Tarihi, Psikoloji gibi alanlarda kendini tamamlayıcı eğitimlere katılarak Ünivesity Collage Lille Belt Pedagogluk eğitimine devam etti ve bu süreçte Dünyaya iki kristal çocuk getirdi.

Çocuklarının da bu alanda gelişmelerine ve değişik alanda eğitimler almalarına destek olmaktadır. Bugün, ondokuz yaşında olan oğlu Mert Yanç Manyetik Enerji Şifacısı, Mindfulness Bilinçli Farkındalık Masterı, Emlak Danışmanı gibi eğitimlerini uluslararası kurum ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde tamamlayarak belgerini almış ve hale hazırda Akdeniz Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir. Pek konu dışında yabancı dilleri öğrenmeye olan merakı onu bugün 8 dilde konuşur hale getirmiştir. İyi bir sporcu olmasının yanı sıra şirket işlerinde annesinin en büyük yardımcısıdır.

Bugün onbeş yaşındaki kızı ise özel bir okulda lise hayatına devam ederken, piyano ve tenis gibi bir çok alanda başarılı bir şekilde devam etmekte. Reiki ve Telekinezi alanlarında oldukça başarılıdır ve kendini geliştirmeye devam etmektedir. F.Neslihan Yanç Hafif Ruh Mutlu Beden isimli kitabında kendi mental zayıflama yolculuğunu anlatarak, birçok insana bu konuda rol model olmaktadır. Tek başına bir kadının istediği her şeyi başarabileceğine ve pek çok alanda eğitim alarak kendini nasıl geliştirebileceğine en iyi örneklerdendir. Ayrıca kendine ait basılmış ve satışta olan bir zayıflama günlüğü ve enerji kartları da mevcuttur.

Hayattaki en büyük başarısını “ Kendi gölgesini çocuklarının üzerinde görmek” olduğunu söyleyen Fatma Neslihan Yanç, bugün Yanç Group adı altında Yanç Yaşam Koçluğu ve Özel Eğitim Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketinin sahibi ve kurucusudur. Şirketinin çatısı altında bulunun faaliyet alanları ve birimleri ise Düş ve Yaşam Akademisi, Y Ajans, Y Desing, Yancaccessory Bugün kendi instagram sayfaları, web sitesi ve Trendyol gibi bir çok yerde eğitimleri ve doğal taşlardan oluşan ürünleri öğrenci ve takipcileri ile buluşmakta.

icon1

5.000+ Çözümlenmiş Seans

Başarı ile sonuçlandırılmış binlerce seans ve sayısız bireysel terapi

icon2

ödüller

Yerel ve global kurum ve kuruluşlardan alınmış sayısız ödül ile değer kattık

icon3

onaylı sertifikalar

Aldığınız eğitimlerdeki hak kazandığınız Sertifikalarmızın tamamı üniversite onaylıdır